Erkek arkadaşımla hafif bir sürtünme ilişkisi yaşadım.Üzerimde iç çamaşırı vardı.Çamaşırıma başaldı.Hamile kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : İyi ki hafif bir sürtünme yaşamışsınız, ya bir de ağır bir sürtünme olsaydı ne olurdu, düşünmek bile istemiyoruz.Bu konuda sitemize yüzlerce soru geliyor ve hep aynı cevabı veriyoruz.Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Ancak tedbiren de olsa adetinizde en az 1 haftalık bir gecikme olursa test yaptırmanız yararlı olabilir.