Erkek arkadaşımla kıyafetler varken sürtünme ile ilişki yaşadık ama boşalma olmadı. Hamile miyim?

Erkek arkadaşımla kıyafetler varken sürtünme ile ilişki yaşadık ama boşalma olmadı fakat bundan önce zevk suyu geldi kıyafet üstünden ona dokundum daha sonra lavaboda kendime dokundum 8 gün adetim gecikti adet döngüm bu şekilde 45 34 36 33 36 40 35 38 41

Tahlil.com Cevabı :

Bu tür bir beraberlikte hamilelik mümkün değildir. Hamilelik yönünden bir endişeniz olmasın. Ancak hamilelik endişesi sizde stres yapıyorsa psikolojik durumda bu dalgalanma beklenen adet tarihinde gecikmeye sebep olabilir. Adet döngünüzü de inceledim. Evet bir düzensizlik var. Hormonal bir nedene bağlı olarak da bu düzensizlik olabilir. Gecikmesi de bu düzensizliğim bir süreci olabilir. Bu süreç devam ederse düzensizliğin nedenlerinin araştırlması için de bir meslektaşıma muayene için başvurabilirsiniz. Sizden bazı tahliller isteyecektir hormonal durumunuzu kontrol etmek için.
Kısa bir süre sonra adet görmenizi bekliyorum ancak kafanızdan stresi atıp hayatın olağan akışına kendinizi bırakın ve hamilelik yönünden de rahat olun. Önceden de belirttiğim gibi yaşadığınız stres de adet tarihinizi geciktirebilir.
Sonuç olarak hamile olmanız mümkün değil belirttiğiniz gibi bir yakınlaşmayla.
Sağlıklı günler dilerim, sevgilerimle