Merhaba Cinsel Yolla Bulaşan Hastalığım Var Mı

HBsAg sonuç:0,1 Anti hıv sonuç:0,213Anti HBs sonuç:1000Anti HVC sonuç :0,19 1 ay önce test yaptırmıştım ve bu değerler çıktı tekrar test yaptırmalımıyım sıkıntı olan bir durumum var mı

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, sonuçları inceledim, sorun görünmüyor, ancak cinsen yolla geçme ihtimali olan bir durum var ise Anti HIV testinizi riskli durumdan 6 ay sonra da tekrarlatmanızı öneririm.

Sağlıklı günler dilerim.