Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik erkek arkadaşım dısari bosaldı bakireyim adet dönemim gecikti?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik erkek arkadaşım dısari bosaldı bakireyim adet dönemim gecikti 21 nisanda olmam gerekiyordu ve bugün sabah pırtılaşmış şekilde siyahımsı biseyler geliyor korkuyorum düşük yapmak böylemidir

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile değilsiniz.