Son adetim 2 nisan. 2 mayısta azar azar lekelenmeler şeklinde adet geldi.

hocam son adetim 2 nisan 2 mayısta azar azar lekelenmeler şeklinde adet geldi 2. gün kesildi sonra hiç gelmedi. 6 mayısta doktora gittik kan tahlili yaptık b hcg 0,1 çıktı ve tarlusol verdi. 8 mayısta adet oldum ve devam ediyor. şimdi ben hamile miyim bu adet olmam hamile olmadığımı gösterirmi.

Tahlil.com Cevabı : Beta hcg testinizin negatif olması ve adet görmeniz hamile olmadığınızı gösterir.