Eşimle bir hafta önce ilişkiye girdik iki gün önce beta hcg testi yaptırdım 0.1 çıktı bugün yaptırdım 0.24 çıktı sizce hamilelik durumu var mıdır?

Merhabalar 19 mayıs ve 23 Mayıs'ta korunmadan eşimle ilişkiye girdik yani bir hafta önce iki gün önce beta hcg testi yaptırdım 0.1 çıktı bugün yaptırdım 0.24 çıktı sizce hamilelik durumu var mıdır? İyi çalışmalar...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif ancak her zaman belirttiğimiz bir şey var o da,beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi yaptırmayınız.Çünkü erken yapılan test sonuçları yanlış sonuç verebilir ve bu da sizi yanıltabilir.Bu yüzden adet tarihinizi sabırla bekleyin ve gecikme olması durumunda testi tekrarlayın.