Merhabalar ben beta Hcg testi yaptırdım sonuç 46.32 kanamam oldu fakat bugün geçti acaba gebe miyim?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz değere göre tahini olarak 3 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliği kesin olarak belirleyecek olan durum ultrasonda kesenin görülmesi ile olacaktır.Ayrıca kanamanız üstüne görme kanaması olabilir.Üstüne görme kanaması bebeğe zarar vermez ancak yine de bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var.
Gebelik haftanızı hesaplamak için sitemizde bulunan Gebematiği kullanabilirsiniz..