Evde idrardan test yaptım ikinci çizgi pembe silik çıktı ertesi gün kandan gebelik testi yaptırdım beta hcg hormonum 35,50 çıkmış

 Evde idrardan test yaptım ikinci çizgi pembe silik çıktı ertesi gün kandan gebelik testi yaptırdım beta hcg hormonum 35,50 çıkmış yüksek ihtimal hamilesiniz ama 2 gün sonra tekrar test yapın dediler ama ben adet oldum sizce durum nedir bilgi alabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda henüz çok yeni bir hamilelikten söz edebiliriz.