Kız arkdasımla 11 gün önce ilşkiye girdik. 2 3 gündür adet kanaması gecikti. tam 10. gün idrar testi yaptırdık.negatif cıktı.

 Hocam kız arkdasımla 11 gün önce ilşkiye girdik. 2 3 gündür adet kanaması gecikti. tam 10. gün idrar testi yaptırdık.negatif cıktı.vajinadan cok az miktarda beyaz akıntı var. hamile olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Test negatif çıkmış, ama gecikmede 10 günü bulmuş en iyisi bir kadın doğum uzmanına gidip bir kan testi ve gecikme içinde bilgi alabilirsiniz.