Gastroloji doktorum kan tahlili istedi sonucuna e nabizdan baktim anti hiv 0.171 cikti anti hvc 0.04

Gastroloji doktorum kan tahlili istedi sonucuna e nabizdan baktim anti hiv 0.171 cikti anti hvc 0.042 ve hbsag 0.217 cikti ve kayitta referans disi çıktı daha sonra acile gittim ve anti hiv 0,181 çıkti hbsag 0,503 ve anti hvc 0,036 çıktı ve acilde yaptirdiklarimın hepsi negatif çıktı yukaridaki değerlerde nokta ve virgul farki var e nabizda eger negatifse neden referans dışı yazıyor anlayamadım

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.