Gebelik testi aldım pozitif kısmında silik bir cizgi cıktı ve bhcg testindede 45 ve 46 degerleri cıktı

merhaba doktor bey;gebelik testi aldım pozitif kısmında silik bir cizgi cıktı ve bhcg testindede 45 ve 46 degerleri cıktı normal edet tarihimden 4 gün sonrada adet gördüm acaba üstüne görmüş olabilirmiyım?

Tahlil.com Cevabı : Kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsiniz, üstüne görme konusunda yazdığımız yazıları arama motorumuzda bulabilirsiniz.