Sedef hastasıyım.3 aydır 4-5 doktordan yardım alıyorum.tahlil sonuçlarım

Sedef hastasıyım.3 aydır 4-5 doktordan yardım alıyorum.tahlil sonuçlarım: hemogrammpv 11.3pdw 21,8pct 0,2biyokimya ;kolestrol 220direk ldl kolestrol 140bu değerlerde yediğimime dikkat etmem lazım ama nedir?? nelerden kaçınmayalım??teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve kötü kolesterol olan LDL değerleriniz yüksek, düzenli egzersiz ve diyet işe yarayacaktır bu konuda.