Gecen ay ayin 10 da adet oldum 16 snda erkek arkadasimla iliskiye girdik disari bosaldi hatta 20 dakika sonra önlem amaçli norlevo yu kullandim?

 Gecen ay ayin 10 da adet oldum 16 snda erkek arkadasimla iliskiye girdik disari bosaldi hatta 20 dakika sonra önlem amaçli norlevo yu kullandim bu ay adet grmedim sadece ayin 12 13 ve 14 unde siyah lekelnmelerim oluyordu o lekelnmeler de bitti 15 gün sonra iki testte yapt hamile olma ihtimalim var mi

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktır.