Merhaba hocam biz dün sürtünme yoluyla ilişkiye girdik sevgilim benden biraz uzaktayken boşaldı ben onun organının tamamını yaladım?

Merhaba hocam biz dün sürtünme yoluyla ilişkiye girdik sevgilim benden biraz uzaktayken boşaldı ben onun organının tamamını yaladım sonra bi an deydi gibi geldi hamilemiyim hamileysem doğum kontrol haplarının sakıncası varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz merak etme yine de bundan sonra tedbiri elden bırakma