Glikoz 83 mg/dl 70-110 insülin(açlık) 28.22 uIU/ml 3-25 değerlerim bu şekilde insülin yüksek diyor raporda.

 Glikoz 83 mg/dl 70-110insülin(açlık) 28.22 uIU/ml 3-25değerlerim bu şekilde insülin yüksek diyor raporda yorumlarsanız çok sevinirim..teşekkürler şimdiden iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : İnsülin değerinizin normalin üstünde olması insülin direnci ihtimalini gösteriyor.Bir endokrinoloji uzmanına danışın ilave testler de isteyecektir.