MİKROBİYOLOJİ Uygulanan TestlerSonuçBirimReferans AralıkAçıklama RenkKREM Görünüm JELATİNİMSİ LikefaksiyonUZAMIŞ PH8 Miktar1.5 CC

MİKROBİYOLOJİUygulanan TestlerSonuçBirimReferans AralıkAçıklamaRenkKREM GörünümJELATİNİMSİ LikefaksiyonUZAMIŞ PH8 Miktar1.5 CC Sayı18 MİLYON/ML AglutinasyonNEGATİF(-) 1/2 Saat%35 HAREKETLİ 2. Saat%25 HAREKETLİ 1/2 Saat%65 HAREKETSİZ 2. Saat%75 HAREKETSİZ Mikroskopisi1/2 LÖKOSİT GÖRÜLDÜ. bebek sahibi olmama engel bir duum var mı teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı düşük, ayrıca spermlerin şekilleri hakkında da bilgi yok.Yetrli bir sonuç değil değerlendirmek için.