Glukoz değerim 127, ggt değerim 72, alt ve ast normal sınırlarda çıkmış.Hangi bölüme gitmeliyim?

Glukoz değerim 127, ggt değerim 72, alt ve ast normal sınırlarda çıkmış. Alkol kullanmıyorum daha öncedende kolesterolümünün sınırının üstünde oldugunu biliyorum. acaba napmalıyım hangi bölüme gitmeliyim, babam pankreas kanserinden vefat etti ve şekeri vardı. Bunlar beni korkuttu.

Tahlil.com Cevabı : Sizde de muhtemelen diyabet var.Diyabette de GGT yükselir.İlk fırsatta bir endokrinoloji uzmanına başvurun.