Glukoz değerleri 60-100 olması gereken tahlil sonucu 100 cıktı;

11 yaşında oğlumun glukoz değerleri 60-100 olması gereken tahlil sonucu 100 cıktı.75 lık glukoz yüklemesi yapılması gerekli denildi.acaba oğlum şeker hastasımı?( anne ve baba tarafında şeker hastası var)

Tahlil.com Cevabı : Anne ve babada şeker hastalığı olduğu için çocuğun riskaltında olabileceğini düşünmüşler.Bu nedenle istemişler…..