hiv pozitif olma ihtimalim varmı?

80 gün önce girdiğim ilişkiden sonra dışkı yumuşak ve küçük küçük gelmeye başladı. dilde kabarma ve kırmızı noktalar oluşuyor sürekli. ilk hafta ateş boğaz ağrısı ve idrarda yanma vardı. doktora gittim.idrar yolu enfeksiyonu olabilir dedi. ve antibiyotik verdi. idrar yanması geçti ama dışkı normal haline ara sıra dönse de dışkı yumuşak ve parça parça geliyor. dilde küçük kırmızı noktalar var. 25,38,49,66 ve 79. günlerde yapılmış anti hiv negatif sonucu var. sizce hiv pozitif olma ihtimalim varmı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır yok.Ama cinsel ilişkiyle bulşabilen Hepatit b,hepatit c,frengi ,bel soğukluğu gibi hastalıklara yönelik herhangi bir test yapmamışsınız.Nedense şüpleli ilişki sonrası sanki HIV dan başka bir enfeksiyon etkeni yokmuş gibi,HIV a gereğinden çok kafa yoran ziyaretçilerimiz arasındasınız.