Glukoz Negatif Protein İdrar Negatif Bilirubin Negatif Ürobilinojen Normal Ph 6 Hemoglobin Negatif ne anlama geliyor?

Glukoz Negatif Protein İdrar Negatif Bilirubin Negatif Ürobilinojen Normal Ph 6 Hemoglobin Negatif Keton Negatif Nitrit Negatif Lökosit Esteraz + Dansite 1015 TAM İDRAR MİKROSKO Lökosit 12 Yassı Epitel 8 Eritrosit <1 sonucunda PURINOL INFEX 200 MG BUSCOPAN PLUS ilaçları verildi yorumlarsanız sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz enfeksiyon şüphesi ile antibiyotik tedavisine başlamış.Bu durumlarda idrar kültürü yapılması ve çıkan sonuca göre gerekirse antibiyotik verilmesi daha uygundur