HBsAg sonuç:0,24 normal değer:( 0 - 0,99 ) NEGATİF Anti HBsc sonuç:0,51 değerlendirir misiniz?

HBsAg sonuç:0,24 normal değer:( 0 - 0,99 ) NEGATİF Anti HBsc sonuç:0,51 normal değer:( 0 - 10 ) NEGATİF Anti HCV sonuç:0,16 normal değer:( 0 - 0,99 ) NEGATİF Anti HIV sonuç:0,23 normal değer:( 0 - 1 ) NEGATİF Hocam bu değerler nasıl normalmi Westernblot testine gerek varmı:?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda her hangi bir hastalık bulgusu yok.Western blot ise bir doğrulama testidir.Şüpheli durumlarda başvurulur.Sizde zaten şühpeli bir durum yok.