hacim:4 sperm sayısı:45 hareketlilik:47 progresyon +4 ileri hızlı:2 +3 hızlı:27 +2 yerinde hareketli:18 lökosit:2-3 aglütinasyon: - tpmss:52 morfoloji:3

günaydın spermiogram tahlli yaptırdım...hacim:4 sperm sayısı:45 hareketlilik:47 progresyon +4 ileri hızlı:2 +3 hızlı:27 +2 yerinde hareketli:18 lökosit:2-3 aglütinasyon: - tpmss:52 morfoloji:3

Tahlil.com Cevabı :

Normal şekilli spermlerin oranı düşük.Bu da istenen bir durum değil.Üroloji bölümüne başvurmalısınız.