kreatinin serum :1,1 total bilirubin serum: 0,83, direk bilirubin serum :0,15 indirek bilirubin serum:0,7, LDH serum :168 alkalen fosfatez serum:83 fosfor

iyi günler kan değerlerime baktırmak için dahiliye doktoruna gittim sonuçlarımı yorumlaya bılırmısınız? kreatinin serum :1,1 total bilirubin serum: 0,83, direk bilirubin serum :0,15 indirek bilirubin serum:0,7, LDH serum :168 alkalen fosfatez serum:83 fosfor serum :3,7 demir serum:83

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçlarınız normal görünüyor..