Halsizlik ,eklem ağrısıve elde uyuşma şikayetlerimden dolayı tahlil yapıldı birde siz değerlendirir misiniz?

Merhaba; halsizlik,eklem ağrıları,elde uyuşma,gergin ruh hali,sürekli uyuma şikayetleriyle yapılan tahliller: CRP : 0.83 RF : 2.9 MO# : 0.2 RBC : 3.68 HGB : 10.1 HCT : 31 MCV : 84 RDW : 14.3 WBC : 5.1 MO% : 4.6 SEDİM: 34 ANA : 0.56

Tahlil.com Cevabı : İleri derecede kansızlık bulgularınız görülüyor.