Kan bağışı yapacaktım hasta ile alt değerim tutmuyormuş bu ne anlama geliyor?

Merhaba, kalp ameliyatı olacak bir hastamız için kan vermek üzere hastaneye gittim bana verilen bilgiye göre bu hastaya kan veremezsiniz başka bir hastaya verebilirsiniz çünkü kan alt değerleriniz tutmuyor denildi.kan grubum Arh+ hastanın kanı da aynı. Kan alt değerleri nedir?

Tahlil.com Cevabı : AlT değeri olarak aşağıdaki testden bahsediyorsunuz anlaşılan, bu bir karaciğer testidir http://tahlil.com/alanin-aminotransferaz-alt