Hamile olabilir mi sürtünmeyle?

Kız arkadaşımla 4 gün önce bende boxer onda kilot varken sürtünme ile ilişki yaşadık. Ben kız arkadaşım üzerimdeyken boşalma yaşadım ve boxerim ıslandı ardından kız arkadaşımın kiloduda ıslandı. Kız arkadaşım 2 dakika içerisinde iç çamaşırını değiştirdi. Böyle bir durum da hamilelik mümkün olur mu ? İlk deneyemizdi korkuyoruz :(

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz bir ilişki ve boşalma ile hamilelik mümkün görülmüyor. Her 2 tarafta da kiyafet veya çamaşır varken ve sürtünerek ilişki sonrası boşalma sonrası hamilelik mümkün değildir. Bu şekilde kadının vajinasına direkt olarak sperm hücresi girmesi mümkün değildir. Bu nedenle korkmanızı gerektiren bir durum bulunmamaktadır.
İyi günler dileriz.