Hamile olma riskim varmı acaba hala hastalanmama nedenim ne olabilir tekrar test yaptırmalımıyım

Adet günüm 2 gün geçtikten sonra kan testi yaptırdım sonuç 0,100  1defada idrar testi yaptım negatif çıktı. 6.günüm hala hastalanmadım.ilişkiden 60 sa.sonra Ella kullandım.

Tahlil.com Cevabı : Hamilleik yok anlaşılan.Başka teste de gerek yok.Ertesi gün hapları, korunmasız ilişkinin hemen ardından gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçlardırKullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.