Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat üstümüzde iç çamasırlarımız ve kıyafetlerimiz vardı?

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat üstümüzde iç çamasırlarımız ve kıyafetlerimiz vardı.Kız arkadaşım extra olarak sürekli zıbın giyer ne zaman boşalsam hep kendimi geri çekerim hatırlamıyorum üstüne boşaldığımı fakat bu ay adeti geçikti ama bu adetle ilgili sıkıntıları vardı he

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesinin gebelikle alakası yok.