haptan 2 gün sonra kanaması başladı ve 8 gündür devam etmekte bu durumda gebelik oluşur mu ?

Sevgilimle adetine 1 hafta kala sürtünme yoluyla ilişki yaşadık 1-2 damla spermin vajina bölgesine geldiğinden şüphelenerek yarım saat sonra ertesi gün hapı kullandı haptan 2 gün sonra kanaması başladı ve 8 gündür devam etmekte bu durumda gebelik oluşur mu ?

Tahlil.com Cevabı : kanama; normal adet gibi görünüyor. Bu durumda hamilelik yoktur.