Hbs ag:0,25 negatif anti hbs:pozitif anti hcv:0,16 negatif anti hıv:1,398 pozitif acaba hıv limiyim?

mrb.hbs ag:0,25 negatif anti hbs:pozitif anti hcv:0,16 negatif anti hıv:1,398 pozitif acaba hıv limiyim???

Tahlil.com Cevabı : Anti HIV değeriniz yüksek, referans değerlerini belirtmemişsiniz. HIV pozitif olabilirsiniz.Ancak bu durumda da kesin bir şey söylemek için doğrulama testleri iile bunun teyid edilmesidir.