HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri) 0.26 Anti HBs (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 0.10 MLU/ML Anti HCV 0.05 S/co

HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri) 0.26,Anti HBs (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 0.10 MLU/ML,Anti HCV 0.05 S/co

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Test sonuçlarınızda bir sorun görülmüyor.