Hemogram sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

hocam hemogram sonuçları değerlendirir misiniz HGB MCV HCT MCH MCHC değerleri referans değerlerinden aşağı geldi sadece RDW-CV yukarı geldi diğerleri referans değerleri içinde WBC RBC PLT vs cevabımız için tşkler şimdiden

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerin düşüklüğü siz de anemi yani kansızlık olabileceğini düşündürür. Bir hematoloji uzmanına muayene olmanızı öneririz.