Hemogram tahlılı : WBC 17.37 NEUT% 74.9

hemogram tahlılı WBC 17.37 NEUT% 74.9 NEUT#13.01 İdrar tahlili dansite idrar 1.005 1.005-1.035 protein negatif şeker negatif bilirubin negatif ürobilinojen normal ph 6.5 lokosıt strip eser eritrosit strip + eritrosit 1

Tahlil.com Cevabı : WBC yüksekliği muhtemel bir enfeksiyon göstergesi olabilir. Strip testinde az miktarda lökosit görülmüş. İdrara sık çıkma, yanma gibi şikayetleriniz varsa bir idrar yolları enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz.