Hemogram testinde NEUT% değeri 81,7 LYMPH% değeri 13,7 ve MCH değeri de 33,4 çıktı?

Hemogram testinde NEUT% değeri 81,7 LYMPH% değeri 13,7 ve MCH değeri de 33,4 çıktı.3 gündür karın ağrısı ve ishal şikayetim var.Sonuçlar ne anlama geliyor acaba?

Tahlil.com Cevabı : Bakteriyel bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz.Gaita kültürü tahlil yaptırabilirsiniz.