Hepatit test sonuçlarım şu şekildedir: antı hcv 0.03 negatif, antı hıv 0.49 negatif

Hepatit test sonuçlarım şu şekildedir: antı hcv 0.03 negatif, antı hıv 0.49 negatifhbsag 4.76 pozitif, antıhbs 0.00 negatif vdrl negatif kronikmi akut mudur? Eşime bulaştırabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B enfeksiyonu bulunduğu anlaşılıyor.Kronik veya akut olduğu ise, yapılacak muayene ve ilave testlerle anlaşılır.