Urinalysis, macroscopic, color: yellow, specific gravity: 1.026 bu ne demektir?

Urinalysis, macroscopic, color: yellow,specific gravity: 1.026 bu ne demektir? Normal midir? PH: 5 Normal midir? Yoksa asidik midir? Microscopic, WBC/hpf 0-1, RBC/hpf 0-1, Ep.Cells /hpf 1-2, Bacteria RareBunların açıklaması nedir? Normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Tahlilinizi yurt dışında yaptırmışsınız herhalde tahlilinizi göre sonuçlarınız normal