Her sahada bol erıtrosit,3,4 lökosit,7,8 epıtel hücresı görülmüştür ne demek ?

Her sahada bol erıtrosit,3,4 lökosit,7,8 epıtel hücresı görülmüştür ne demek

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu gözteriyor. lökosit olması iltihap gösterir.idrar kültürü yaptırmanız.sonucuna göre hareket etmeniz gerekir.sağlıklı günler