Hıdroksı vıt d3 degerim 7.07 20 yaşındayım referans aralıgı 25 ile 80 arası.

Hıdroksı vıt d3 degerim 7.07  20 yaşındayım referans aralıgı 25 ile 80 arası...cok sıddetlı kemık agrılarım oluyor.bunun için ne yapmalıyım..şimdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : D vitamin Düşüklüğü kemik,sırt ağrısı, halsizlik yorgunluk,terleme saç dökülmesi gibi semptomlara yol açabilir. Tedavi olmanız gerekmektedir