Hipertiroidi hastasıyım. 2 sene ilaç tedavisi gördüm. Şu an ilacı kesti doktorum ama avuçlarımda terleme stres ve kalp çarpıntı şikayetlerim var

29 yaşındayım. Hipertiroidi hastasıyım. 2 sene ilaç tedavisi gördüm. Şu an ilacı kesti doktorum ama avuçlarımda terleme stres ve kalp çarpıntı şikayetlerim var.Yardımcı olursanız sevinirim.En son yaptırdığım sonuçlarım:serbest t3 : 3,3 pg/ml 2,5-3,9tsh : 0,8 uIU/ml 0,34-5,6serbest t4 : 1,03 ng/dL 0,61-1,12

Tahlil.com Cevabı : Tiroid testi sonuçlarınız normal, ancak şikayetleriniz muayene ve gerekirse başka tahlillerle de birlikte değerlendirilmelidir.