HIV pozitifim ve öğreneli 2 gün oldu. Kimden bulaştığını biliyorum ve neredeyse tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim şimdi ne yapmalıyım?

HIV pozitifim ve öğreneli 2 gün oldu. Kimden bulaştığını biliyorum ve neredeyse tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim şimdi ne yapmalıyım ben. Bu kadını herkese ifşa etsem yeri değil mi bütün hayatım kabusa dönecek. Barda tanışıp otele gittik ve ilişkiye girdikten sonra kendisine hiç ulaşamadım.

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon taşıyıp taşımadığını bilmediğiniz biriyle korunmasız birlikte oldu iseniz bu sizin sorumluluğunuzdur. Kişiyi ifşa etmenin size bir faydası olmayacaktır.