Trigliserid 316 Normal değeri ise, 0-200 olması gerekiyormuş. Siz nasıl yorumarsınız bu tahlil sonucunu acaba?

Annemin Hematoloji tahlilinde; Sonuç MPV 7,25 Normal değerler;İ 7.4-10.4 olması gerektiği ve de Biyokimya tetkikinde; Trigliserid 316 Normal değeri ise, 0-200 olması gerekiyormuş. Siz nasıl yorumarsınız bu tahlil sonucunu acaba?

Tahlil.com Cevabı : Önemli olan trigliserit değerinin yüksekliğidir, diyet ve spor öneririz..