Hocam 39. günde özel bir tıp merkezinde test oldum kullandıkları test hangisiydi bilmiyordum ama muhtemelen elisa olduğunu düşünüyorum

Hocam 39. günde özel bir tıp merkezinde test oldum kullandıkları test hangisiydi bilmiyordum ama muhtemelen elisa olduğunu düşünüyorum sonucum negatif çıktı. Eğer elisa testiyse tecrübelerinzden yola çıkarak fikir belirtme ihtimalnz var mı durumum nedir hocam kafayı yemek üzereyim

Tahlil.com Cevabı : HIV paranoyası ve HIV korkusu nedeniyle kafası karışan bir çok okurumuz var.Bu konuda Tahlil.com'da yüzlerce soru cevapladık, konu yayınladık.HIV korkusu bilgisizliğinizden kaynaklanıyorsa aşağıdaki bağlantılardan HIV testi, testin ne zaman yapılacağı ve AİDS belirtileri hakkında yazdığımız yazıları okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.Bilgi sahibi olmanız konu hakkındaki korku ve şüphelerinizi yenmenize yardımcı olacaktır.HIV ve AİDS hakkında bilmek istediğiniz tüm konular burada....HIV korkusu ve bundan nasıl kurtulacağınıza dair uyarılarımızı ve önerilerimizi öğrenmek için tıklayınız.....