Kardeşim 16 yaşında kan tahlilinde ig M 'si 40 cıktı. referansı 46-304 arasıymış. tedavisi bunun bakteri dediler.

Kardeşim 16 yaşında kan tahlilinde ig M 'si 40 cıktı. referansı 46-304 arasıymış. tedavisi bunun bakteri dediler. Acaba bunun başka tedavisi yok mu? Nasıl Yükseltebiliriz ig M 'yi?

Tahlil.com Cevabı : İmmunoloji bölümüne başvurmasında yarar var, gerek görürlerse ilave testler de isteyeceklerdir.