Hocam dün erkek arkadaşım iç çamaşırımın üzerine boşaldı ama aşağıya aktımı bilmiyorum ve adet dönemim bitmiş?

Hocam dün erkek arkadaşım iç çamaşırımın üzerine boşaldı ama aşağıya aktımı bilmiyorum ve adet dönemim bitmiş sayılırdı çok az kan geldi daha sonra tam olarak bitmemişti yani. Hamile kalma ihtimalim var mi. Bakireyim bir de hocam.

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma riskin çok düşük.