Ben nişanlımla 2 gün önce sürtünme şekliyle ve anüsten ilişki yasadım vajınama boşalmadı ama oraya yakın bir yere boşaldı

Ben nişanlımla 2 gün önce sürtünme şekliyle ve anüsten ilişki yasadım vajınama boşalmadı ama oraya yakın bir yere boşaldı kaçma ihtimali olmuş mudur ayrıca dünden beri kusma mide bulantısı yaşıyorum ve bakireyim test yaptırsam sonucu belli olur mu hamile kalma riskim var mı adetime de 2 hafta var

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinini bekle eğer beş gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yap canım.