Hocam merhaba, şüpheli ilişkimden sonra 15. günde düzen laboratuvarında antijen-antikor combo testi yaptırdım.

Hocam merhaba, şüpheli ilişkimden sonra 15. günde düzen laboratuvarında antijen-antikor combo testi yaptırdım. Antijen 0.00, Antikor 0.02 . 25. günde bu testi tekrarladım. Antijen 0.00 Antikor 0.03. Başka test yaptırmama gerek var mı? Çok teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız.. http://tahlil.com/tag/hiv