Hocam önerdiğiniz yazıları tüm bilincim açık bir şekilde okudum.?

Hocam önerdiğiniz yazıları tüm bilincim açık bir şekilde okudum. 60. günde aynı testi olup konuyu kapatmayı planlıyorum. Yanlız bilgi amaçlı son bir sorum daha olacak, aynı testimi yaptırmam gerekiyor, yani kısacası AntiHIV (1+0+2) testi Combo denilen test mi?

Tahlil.com Cevabı : Tüm yazıları okuduysanız bu bilgiye de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Konuya dair yazılarımzı arama motorumuzdan da bulabilirsiniz.