Hocam şüpheli ilişkiden 32 gün sonra test yapıldım. 1.5 ay sonra tekrar test olacağım bunların pozitife dönme ihtimali nedir?

Hocam şüpheli ilişkiden 32 gün sonra test yapıldım VDRL-RPR negatif anti hbs reaktif 1000 den büyük anti HCV nonreaktif 0.073 anti HIV nonreaktif 0.016 HBsAg nonreaktif 0.343 doktorum başka teste gerek yok dedi ama 1.5 ay sonra tekrar test olacağım bunların pozitife dönme ihtimali nedir. şüphem geçmedi.

Tahlil.com Cevabı : 6 ay sonra kontrol edilmelidir..