Hocam zamanında yapılan ELİSA testinde sonucun negatif olması yani değerin normal değerler içinde olması yeterli midir?

Hocam zamanında yapılan ELİSA testinde sonucun negatif olması yani değerin normal değerler içinde olması yeterli midir? Yoksa negatif olduğu halde şüpheli bir değer ortaya çıkabilir mi? Anti HIV değeri 0.95 S/C0 Normal değer= Neg<1.00=> NONREACTIVE. Bu testin tekrarlanmasına gerek var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunna ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz. HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır? https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879