19 yaşında bayanım yıllardır cildimde sürekli kaşıntı ve kaşıntı sonucu iyileşmeyen yaralar meydana geliyor?

19 yaşında bayanım yıllardır cildimde sürekli kaşıntı ve kaşıntı sonucu iyileşmeyen yaralar meydana geliyor. doktorum total lge kan testimin normal değerler: 0 - 300 iken bende 3000 olduğunu söyledi. il değişikliği yaptığım için teşekküllü bir doktora başvuramadım durumum hala aynı ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : IG E yüksekliği alerjik bünyeli kişilerde olabilir. Bu durumda ilave alerji testlerine de gerek olabilir.Tercihen bir üniversite hastanesine başvurunuz